АВТОНОМНИЙ GPS-ТРЕКЕР на магніті


Для безпеки вашого автомобіля чи іншого майна розроблено багато цікавих захисних систем. Одні з них можуть налякати зловмисника, підняти шум, привернути увагу. Інші здатні послати попередження про порушення контролю доступу практично непомітно для порушника, для цього вони розташовуються в непомітних місцях – в багажнику, на днище автомобіля, під сидіннями або в бардачку. Спосіб прикріплення такого пристрою – магнітний.


GPS-трекер на магніті: опис, принцип дії, переваги

Щоб ваша автомашина завжди була під наглядом, найкраще встановити на ній «маячок» – GPS-трекер на магніті. З його допомогою ви завжди будете знати, де саме знаходиться автомобіль і тому зумієте запобігти викраденню, для цього необхідно всього лише налаштувати оповіщення трекера. Тоді через смс-повідомлення або в он-лайн режимі через інтернет ви самостійно зможете побачити місцезнаходження авто, визначити швидкість його руху та ін.


Принцип дії цього пристрою схожий з аналогічними GPS-трекера і характеризується наступними описами :


   
 • Пристрій оснащений спеціальною електронікою, що дозволяє фіксувати місцезнаходження за допомогою супутникових сигналів і передавати ці координати через встановлені канали зв’язку;
 •  

 • Точність визначення координат становить значення до 2-3м, в залежності від моделі;
 •  

 • Передача сигналу від трекера до електронного візуалізується пристрою (типу комп’ютера, смартфона і ін.) Відбувається по GPS-технології, незалежно від кількості супутників в даному районі.


Переваги автономного GPS-трекера на магніті :


   
 1. використання можливо в режимі інкогніто, тобто, зловмисник або водій вашого автопарку навіть не підозрює, що ви відстежуєте напрямок руху авто та інші параметри. Потужні магніти дозволяють причепити «маячок» в саме затишне і не особливо доступне місце, при цьому магніти надійно утримують прилад вагою близько 300-500г навіть в умовах сильної тряски автомобіля;
 2.  

 3. зазвичай такі трекери укладені в спеціальні чорні корпусу, які захищають пристрої від бруду, вологи і випадкових пошкоджень. Крім того, деякі моделі корпусів здатні гасити визначають сигнали, тобто, виявлення пристрою за допомогою металошукача і т.п стало неможливим. Чорний колір робить прилад непомітним чисто візуально в будь-якому місці – в бардачку, під капотом або за бампером автомобіля;
 4.  

 5. автономний GPS-трекер оснащений джерелом живлення, який в залежності від модельно ряду буде включатися тільки при русі автомобіля, якщо ви налаштуєте перехід в «сплячий режим». Така особливість обумовлена ​​необхідністю енергозбереження, тому прилад зможе працювати без підзарядки близько місяця.


Застосування трекерів на магніті

GPS-трекери на магніті стають дуже популярними приладами для відстеження автотранспорту, адже вони передають всю необхідну інформацію про стан, рух, швидкості автомобіля, і тим самим істотно полегшують контроль за автопарком або особистим авто.


Важливо! Ви можете налаштувати спосіб передачі інформації про певне графіком: тоді трекер буде посилати звіти або раз на годину, або щодоби ..


Найрізноманітніші моделі GPS-трекерів на магніті дозволяють не тільки бачити переміщення автомашини і технічні параметри її руху, але і прослуховувати все, що відбувається в безпосередній близькості від пристрою, виконувати команди з блокування систем автомобіля. Саме тому такі трекери активно використовуються в цілях захисту не тільки автотранспорту, а й співробітників, які працюють на цьому транспорті – інкасаторські і поштові служби, наприклад.