Застосування GPS моніторингу: ефективність і перспектівность

GPS моніторинг автотранспорту сьогодні можна уявити, як одне з найбільш перспективних напрямків у сфері розвитку транспортних систем. Здійснюють опрацювання і розвиток зв’язків між такими сферами нашої життєдіяльності, як виробництво, сировинні поставки, торгівля, послуги і навіть відпочинок, компанії, що надають працюючим підприємствам можливість виконувати свої завдання на підставі даних, які надає GPS моніторинг транспорту (Україна).

Наша компанія «Monitorland »займається моніторингом машин для фірм і виробництв різної спрямованості з 2013 року. На сьогоднішній день ми активно працюємо як з перевізниками, так і підприємствами, що розвиваються в сільськогосподарських або житлово-комунальних сферах. Крім цього, ми охоче беремося за розробку систем обліку в рамках індивідуальних проектів.

Як це працює?

Система моніторингу автотранспорту GPS основана на обладнанні транспортних засобів автотрекерами, які грають роль приймачів супутникових сигналів і передають інформацію безпосередньо в наш центр здійснення моніторингу. Пакет інформації, що надходить від трекера, формується на підставі даних отриманих з датчиків, встановлених на транспортних средствах.

Стандартний перелік датчиків включає в себе обладнання відстежує переміщення, навантаження на вісь і звичайно витрата палива. Звіту на підставі отриманих з них даних цілком достатньо для того щоб оцінити роботу транспортного засобу в відведений період времені.

Спутніковий GPS моніторинг може включати в себе і установку додаткових датчиків відповідно до побажань замовників. Це можуть бути датчики, які фіксують кількість пасажирських перевезень, що дуже актуально в сфері таксі та у підприємств спеціалізуються на перевезеннях пассажіров.

Сістеми GPS моніторингу транспорту мають відмінне програмне забезпечення, яке дозволяє збирати, передавати на обліковий вузол інформацію з датчиків, після чого її обробляти і вже в зручному для обліку вигляді передавати користувачеві. Крім цього, договір з компанією може включати пункти, що вказують на необхідність супроводу машин клієнта протягом усього шляху слідування, а також виконання координації офісу і водіїв і ще ряд додаткових послуг.

Переваги установки системи GPS моніторингу

GPS контроль автотранспорту сьогодні активно експлуатується на увазі можливості вирішення широкого спектра завдань, які спрямовані на підвищення продуктивності та зменшення затрат.

Іменно за допомогою використання систем моніторингу підприємець може:

  • завжди залишатися в курсі маршруту машин, відправлених в рейс, тим самим регулюючи обсяги виробництва;
  • відстежувати витрата палива;
  • припиняти несанкціоноване використання службового транспорту;
  • ефективно сприяти працівникам у разі необхідності надання своевременн й помощі.

GPS моніторинг будь-якого пересувається транспорту – основний вид діяльності нашої компанії «Monitorland», яким ми активно займаємося ось вже кілька років. За цей час ми змогли створити злагоджений колектив фахівців і завоювати на ринку репутацію надійного партнера, з яким можна довіряти. З нами працюють великі корпорації. Ми знаємо, як зробити роботу ефективною.

Чому ми?

  • Великий досвід роботи на ринку супутникових систем моніторингу та безопасності.
  • Предложеніе замовнику перевірених на практиці комплексних рішень по контролю транспорту, персоналу і вантажів, що дозволяють оптимізувати процеси управління, контролю і отчетності.
  • В роботі використовується тільки найкраще обладнання і програмне забезпечення, сертифіковане відповідно до міжнародного та українського законодавству, відповідає найвищим вимогам якості, що гарантує бездоганну і надійну експлуатацію обладнання протягом тривалого еріод времені.
  • Профессіональная технічна поддержка.
  • Працюєму в 3-х країнах.
  • Індівідуальний підхід до кожного клієнта створюються відповідно до вимог і з урахуванням специфіки діяльності замовника, допомагають значно економити кошти, ефективно і доцільно використовувати транспортні засоби, контролювати виконання роботи персоналом і багато іншого.