Компанія НПП «ДИСКОВІ СИСТЕМИ» ТОВ

НПП «ДИСКОВІ СИСТЕМИ» ТОВ є одним з лідерів контрактного виробництва електроніки на території України. Компанія має сертифіковане по системі ISO 9001 виробництво, на якому на постійній основі працює більше 200 спеціалістів.

З 2010-го року ми почали розробку і виробництво обладнання для GPS-моніторингу і контролю транспорту. За цей час випущено вже кілька поколінь пристроїв під торговою маркою BITREK®.

bitrek.com.ua

Компанія Gurtam

За словом Gurtam – 20 років досвіду розробки програмних рішень для GPS моніторингу і команда талановитих фахівців, які вкладають душу в свою справу. Нас об’єднує робота над власними продуктами і чотири регіональні офіси: головний офіс і центр розробки в Вільнюсі і офіси продажів в Бостоні, Дубаї, Тбілісі і Буєнос-Айресі. Сьогодні рішення Gurtam займають близько 30% ринку моніторингу комерційного транспорту в країнах СНД і активно просуваються на ринок Європи, Близького Сходу, США, Латинської Америки, Австралії і навіть Нової Зеландії ..

gurtam.com

Компанія Teltonika

Teltonika це команда професіоналів, відкрита для співпраці і готова допомогти Вам у здійсненні Ваших бажань. Увага і допомога у вирішенні нагальних проблем і реалізації бізнес-планів дозволяє нам рости разом з нашими клієнтами.

Ще недавно здавалося, що GSM мережу вичерпала себе, проте після появи HSCSD, GPRS, EDGE, 3G технології відкрилися нові можливості дистанційного керування – М2М технологія і ринок для нових решени.

teltonika.lt

Компанія NaviZone

Супутникова навігація сьогодні щільно увійшла в наше життя. Складно уявити хоча б одну область, яку вона обійшла стороною. В останні роки навігаційні системи активно розвиваються, за ними велике майбутнє – маса нових відкриттів і достіженій.

Наш проект допоможе вам стати частиною майбутнього вже сьогодні, доторкнутися до інновацій і бути на крок попереду конкурентов.

Проект реалізований за підтримки компанії «МОНІТОРЛЕНД»

navi.zone