БЕЗКОШТОВНІ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ


Що таке GPS моніторинг транспорту? – на сьогоднішній день знає майже кожен власник автомобіля або власник парку автомобілів. А так же що існує безліч обладнання (трекерів) і систем моніторингу, які відображають дані по пересуванню автомобілів з набором даних, що відображаються (швидкість, пробіг, кількість витраченого палива, контроль температури вантажу, що перевозиться і багато іншого), але найчастіше всі ці дані передаються в платні програми моніторингу у вигляді абонентської плати. Але що робити власникам малих автопарків до 5 автомобілів, яких цікавить мінімальна кількість даних.

Для таких компаній існують безкоштовні програми моніторингу. Але як ми всі знаємо «безкоштовний сир, тільки в мишоловці» і компанії які надають такі програми спочатку вводять в оману своїх потенційних клієнтів. Давайте розберемося детальніше, тому що перед кожним виникає питання – Де дешевше купити систему моніторингу або безкоштовно стежити за своїм автотранспортом?

  1. Безкоштовні системи моніторингу пропонують найчастіше розробники програм з мінімальним набором функцій, карт або програма, яка ще дописується (розробляється). У таких програмах є багато мінусів – нестабільна робота серверів, відсутній обслуговування, технічна підтримка і інше.
  2. У всіх «безкоштовних» програмах все одно є оплата, хоч вона і прихована. Найчастіше оплату за користуванням програми приховують за покупкою сім-карти і її обслуговування або купівлею обладнання у розробників програми і користування програмою таким користувачам буде безкоштовно.
  3. Так ж в безкоштовних програмах відсутня доопрацювання ПЗ під завдання користувача.
  4. Безкоштовні системи вигідно використовувати в особистих цілях – контроль за дитиною, літніми людьми, тваринами та ін.

& Nbsp;

І так підведемо підсумки – на сьогодні багато компаній пропонують безкоштовну програму моніторингу, але по факту і наведеними вище прикладів ми бачимо, що це не є дійсністю. А так же що жодна компанія не буде давати свою програму безкоштовно, тому що треба платити за користування сервером, оплата співробітникам, оплата мобільного оператора і в підсумку ми спостерігаємо тенденцію, що користувача вводять в оману звичайним маркетинговим пропозицію, яке дає збільшення клієнтів і кількість продажів.