БУК 1


Компанія ТОВ «Моніторленд» робить все можливе для удосконалення контролю палива та організації автоматизації обліку витрат на виконання різних робіт в аграрному секторі, а саме робота з первинними документами.

Як ми бачимо скрізь існують розділи про витрату пального за нормами і фактичних витрат. Все це наштовхує на створення приладу, який дає можливість контролювати рівень палива перед і після будь-якого виду робіт (раніше це було використання лінійки)

Для відображення даних про рівень палива в кабіні існує кілька варіантів приладів

Дарконт БУК (БОРТОВОЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ КОМП’ЮТЕР)

Ефективний засіб контролю витрат палива, пробігу, витраченого ресурсу транспортного засобу. Контрольовані параметри: витрата палива, пройдений шлях, час руху, час простою, швидкість, обороти двигуна, час роботи двигуна (1 або 2-х двигунів), залишок в баках, останнім часом підмотки спідометра, розкрадання палива.  Дарконт БУК (Бортовий універсальний комп'ютер)

переваги:

  • зручне зчитування показань;
  • не потрібно комп’ютер;
  • всі необхідні для обліку роботи параметри;
  • будь-які типи витратомірів – проточні, форсункові, CAN;
  • високоточні частотні датчики рівня Стріла;
  • гнучке налаштування параметрів з ПК;
  • зручне меню і кнопкове перемикання.

Недолік: Висока вартість.
Ціна 8400 грн. *

ЦИФРОВИЙ ІНДИКАТОР РІВНЯ ПАЛИВА

Цифровий індикатор рівня палива Цифровий індикатор рівня палива встановлюється на приладовій панелі транспортного засобу і призначений для безперервного візуального контролю водієм обсягу палива в баку.

Цифровий індикатор рівня палива підключається до цифрових датчиків рівня палива, забезпечуючи видачу інформації про измеренном рівні по цифровому інтерфейсу RS-232 або RS-485.

Пристрій може функціонувати, як в пасивному режимі (спільно з бортовим контролером, що зчитує дані з датчика рівня палива), так і в активному, посилаючи запити датчику самостійно.

Основна перевага: нічого зайвого і при цьому низька вартість.

Ціна 1800 грн. *

* – ціна товару зазначена орієнтовна (можливі зміни ціни пов’язані зі зміною курсу долара).