ДІСПЛЕЙ-ІНДИКАТОР РІВНЯ ПАЛИВА


Сучасний автомобіль, як правило, оснащений новітнім обладнанням, яке допомагає власникові вчасно помітити можливі проблеми. Однією з таких проблем є контроль за обсягом палива в баку власного автомобіля або в цистерні бензовоза вашого автопарку. У будь-якому випадку, вам необхідно знати точну кількість залишився бензину і важливо розуміти, що він був витрачений під час роботи, а не втрачено (викрадено) через недбальство або через нечесність вашого водія.

Для вимірювання обсягу вмісту в баку автомашини самим інноваційним приладом на сьогодні є дисплей-індикатор рівня палива.

Характеристика індикатора

Дисплей-індикатор рівня палива представляє собою електронний пристрій, підключений до датчиків і системи супутникового моніторингу GPS. Прилад застосовується для точного виведення інформації про рівень палива в будь-яких ємностях або баках, в тому числі, в автомобільних.

Кольоровий дисплей-індикатор показує вам наступну інформацію:

  • рівень у всіх баках автомобіля – за умови підключення всіх датчиків;
  • витрата;
  • обмін повідомленнями.

Дисплей GPS зазвичай має:

  • вбудований автокорректор яскравості;
  • клавішу включення / відключення;
  • три клавіші навігації.

Дисплей-індикатор GPS продається в комплекті з:

  • блоком з пристроєм;
  • кабелем для підключення до датчика або супутникового терміналу GPS;
  • USB-інтерфейсом для підключення до комп’ютера.

Датчики рівня палива використовуються в автомобільних системах контролю вже давно – на приладовій панелі будь автомашини ви бачите показник обсягу бензину або газу. Але підключення датчиків до системи GPS є якісно новим способом отримання точної інформації про використання паливних ресурсів.

Якщо ви власник автопарку вантажних або легкових машин, то проконтролювати цільової витрата палива водіями для вас досить проблематично. Недобросовісні співробітники можуть банально зливати бензин для власних потреб, а платити за нього будете ви. Але дисплей-індикатор рівня палива, підключений до планшета або комп’ютера, відразу ж попередить вас про різке зменшення обсягу в разі крадіжки або можливого ушкодження паливного бака на одній з автомашин вашого автопарку.

Детальніше з методикою GPS-контролю палива ви можете ознайомитися в цій статті

Навіщо потрібен дисплей-індикатор і як вибрати

Індикатор рівня палива необхідно вибирати в суворій відповідності з іншими складовими системи контролю, інакше його показання будуть некоректними. Тому обов’язково перевірте специфікацію і необхідні параметри підключення датчиків рівня нафтопродуктів, щоб виключити несумісність пристроїв.

Важливо! Необхідно також пам’ятати, що під час руху автомобіля відбуваються хвилеподібні сплески вмісту в баку, це може вплинути на показання індикатора. Краще запитуйте всі необхідні виміри рівня під час зупинок, щоб отримувати точну інформацію.

Дисплей-індикатор рівня палива зможе в он-лайн режимі відобразити і передати на ваш комп’ютер дані за обсягом бензину, це допоможе вам вести більш точний і об’єктивний облік витрат, планувати закупівлі та забезпечувати безпеку перевезень. До того ж, постійний контроль призведе до підвищення дисципліни серед ваших співробітників, виключивши випадки шахрайства. Ви побачите істотне скорочення витрат буквально в перші тижні після установки системи контролю за обсягом палива, тому придбання дисплея-індикатора стане корисним рішенням для ведення бізнесу.