ДИСТАНЦИОННАЯ БЛОКИРОВКА ДВИГУНА АВТОМОБІЛЯ


Якщо ви власник автопарку або навіть одного автомобіля, на першому місці буде стояти питання, як уникнути викрадення вашого транспорту або як запобігти використанню транспорту в неробочий час. На сьогоднішній день це вже не є проблемою, якщо на автомобіль встановити GPS термінал з підключенням реле блокування двигуна.
Як же проводиться дистанційне блокування двигуна?
Після установки GPS терміналу на автомобіль, відповідно за ним же закріплюється і телефонний номер з обраним вами оператором, найбільш доступним для вашого регіону. При ситуації, що виникла, наприклад, викрадення, на встановлений номер телефону відправляється смс повідомлення з певною командою блокування. Після доставки оператором зв’язку смс на пристрій, при зниженні швидкості автомобіля заданої настройками – 5-10 км / год, автомобіль блокується. Відновити рух автомобіль зможе після повторної відправленої смс команди. Надісланого смс повідомлення – зашифровано паролем.

Рух автомобіля відстежується онлайн до зупинки і при повній зупинці відбувається блокування двигуна, GPS сигнал отримує і обробляє команди і додаткову інформацію, керуючи автомобільним реле.

Місце монтажу обговорюється з замовником. Можна встановити на систему подачі палива або на замок запалювання.

За технічними характеристиками Реле може працювати при температурі від -40 до +85 градусів, напруга, що комутується 12В або 24В.

Так само важливо знати, що дистанційне блокування двигуна може бути небезпечною для водія і для транспортного засобу. Як відомо, блокування відбувається з надходженням смс команди, а в який саме час руху транспортного засобу, передбачити дуже складно, адже це залежить безпосередньо від оператора зв’язку. Так само при раптовому відключенні двигуна, відключаються підсилювачі керма і гальмо, що може привести до аварійної ситуації, якщо все це відбудеться під час руху.

Установка терміналу з блокуванням двигуна проводиться висококваліфікованих-ваних співробітниками нашої компанії на будь-якому транспортному засобі різної складності.