ДИСТАНЦИОННАЯ БЛОКИРОВКА ДВИГУНА


Розвиток GPS-технологій дозволило водіям не просто легко знаходити кінцевий пункт свого автоподорожі, а й здійснювати серйозний моніторинг свого автомобіля під час відсутності власника. Наприклад, за допомогою GPS-трекерів ви можете відстежувати зупинки будь-якої машини з вашого автопарку, контролювати рівень палива і проводити блокування дверей або двигуна автомобіля в разі викрадення.


Більшість автомобілів оснащені спеціальними системами захисту від несанкціонованого запуску двигуна.


Опис деяких таких систем:


   
 • наприклад, система блокування автоматично включається відразу ж після того, як ви витягнете ключ запалювання і буде працювати до тих пір, поки ви не зніміть її самостійно по запрограмованої схемою. У разі ж спроби запуску двигуна без зняття блокування GPS-маячок вашого автомобіля пошле вам попередження, а викрадач не зможе навіть завести машину;
 •  

 • є системи, що працюють за іншим принципом: перед тим, як покинути машину, ви натискаєте кнопку припинення подачі бензину, і ваш автомобіль гарантовано не зможе виїхати, поки блокування не буде знята; < / li>
   
 • дистанційне блокування вважається найдієвішою тому, що зламати її викрадачам найскладніше. Вам буде цікаво дізнатися про неї докладніше.


Дистанційна блокування двигуна – як це робиться і навіщо

Дистанційна блокування двигуна відрізняється від подібних систем тим, що вона може бути включена вами, коли ви не перебуваєте всередині автомобіля, наприклад, в разі вже доконаного викрадення.


Виявивши відсутність автомашини, ви можете відразу ж відправити смс-повідомлення на певний номер (або зателефонувати і набрати призначену команду блокування на клавіатурі телефону), і двигун автомобіля припинить роботу. Реле блокування найчастіше ставиться на входи-виходи пристроїв, пов’язані з електропроводкою машини, наприклад, на замок запалювання.Важливо! Сучасні системи блокування включаються після прийому смс-повідомлення, але за умови зниження швидкості автомашини до 5км / ч. Це спеціальна розробка була впроваджена для того, щоб уникнути аварій при різкій зупинці автомобіля.


У чому ж перевага дистанційного блокування
?


Перш за все в тому, що виявити і, тим більше, відключити її в автомобілі досить складно для звичайного викрадача. Заволодівши машиною на кшталт без особливих проблем, грабіжник вважає справу закінченим, але раптом через якийсь час виявляє відмову роботи двигуна буквально перед світлофором – коли швидкість знизилася до запрограмованих 5км / ч. Машина не заводиться, значить, викрасти її вже не вийде. У такій ситуації злодій воліє кинути авто і сховатися. А машину досить швидко знаходить власник або поліція за допомогою все того ж GPS-трекера, який і відключив дистанційно двигун автомобіля.


Проміжок часу між угоном і блокуванням двигуна залежить від наступних факторів:


   
 • наскільки швидко ви виявили відсутність свого автомобіля;
 •  

 • наскільки швидко смс-повідомлення було доставлено оператором мобільного зв’язку.


Діапазон цін на комплекси дистанційного блокування в Україні досить великий – від декількох сотень гривень до кількох тисяч, тому ви легко зможете підібрати собі відповідний варіант.


Встановлюючи охоронні системи на свій автомобіль або в машини свого автопарку, необхідно чітко уявляти собі алгоритм роботи кожного комплексу, щоб оптимально використовувати дивно широкі можливості GPS-моніторингу автотранспорту, що не дублюючи пристрою, а доповнюючи їх.