ДИСТАНЦИОННАЯ ТРИВОЖНА КНОПКА


Практично будь-який автовласник в довірчій бесіді визнається вам, що найстрашніший сон – як у нього викрадають автомобіль, адже це фізично легше зробити, ніж вкрасти, наприклад, фортепіано. Автомашина забезпечена двигуном і колесами, які полегшать викрадачеві завдання, тому на перше місце для власника автотранспорту виходить проблема забезпечення безпеки свого залізного коня.


Сучасні технології дозволяють впровадити в автомашину всілякі датчики і сигналізації з функціями відстеження та блокування двигуна, дверей, подачі палива і ін. – на той час, поки машина стоїть без водія. Але шофер може виявитися в ситуації, коли всі ці системи відключені – наприклад, під час руху нема чого активувати сигналізацію або датчик контролю двері. Тим часом, досить велика кількість автоугонів зухвало і нахабно відбуваються, коли ви на хвилинку залишаєте автомобіль купити насіння, сигарет, газету або щоб розплатитися на заправці.


Саме для таких ситуацій розроблена напевно знайома вам дистанційна тривожна кнопка.


Тривожна кнопка: її функції та завдання

Тривожна кнопка виглядає як невеликий брелок, який зручно причепити до зв’язки ключів або просто на пояс штанів, гаманець тощо. Вона інтегровано функціонує разом з GPS-приймачем, який встановлений безпосередньо у вашій машині.Важливо! Головна умова – дистанційна тривожна кнопка повинна бути завжди доступна вам! Тому її краще розмістити в буквальному сенсі – під рукою.

Викрадачі можуть змусити вас вийти з автомобіля під загрозою життю або здоров’ю, можуть елементарно обдурити або підстерегти момент, щоб заволодіти вашою автомашиною.


Якщо ви потрапили саме в таку неприємну ситуацію, то відразу ж натискайте дистанційну тривожну кнопку. Максимальна відстань від місцезнаходження кнопки до GPS-приймача в викраденому автомобілі може бути різним у залежності від модифікації встановленої системи, зазвичай ця відстань складає близько кілометра.


Алгоритм подальших дій буде приблизно таким:


     
  • Тривожна кнопка посилає попереджувальний сигнал на приймач GPS -навігація, що знаходиться у вашому автомобілі і одночасно – на пульт охорони поліції або спеціального охоронного агентства;
  •  

  • Диспетчер миттєво визначає координати викраденої машини і відправляє на затримання найближчий патрульний автомобіль;
  •  

  • Якщо ви встановили у своїй автомашині досить сучасне і дороге обладнання контролю допуску, то зможете легко заблокувати подачу палива або роботу двигуна так, щоб у злочинців не залишилося шансів продовжувати рух.


Як правило, при поставці такої системи охорони в комплект входять кілька брелоків, які ви можете віддати членам сім’ї або близьким друзям про всяк випадок.


Дистанційна тривожна кнопка – гарантія повернення автомобіля

В залежності від ступеня складності і загальної специфікації система відстеження з тривожною кнопкою зазвичай монтується і починає працювати в перебігу декількох днів після придбання обладнання. Ви можете замовити підключення моніторингу безпосередньо в поліції або в приватних охоронних агентствах з ліцензіями на такий рід діяльності. При цьому придбання всього комплексу необхідного обладнання ви можете здійснити самостійно відповідно до ваших можливостей і бажаннями. Діапазон цін на такі GPS- системи коливається від 25 гривень до 3000 гривень в залежності від комплектації – від найпростіших тривожних кнопок до складної системи з можливістю блокування.