ДЛЯ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ


Для безпечної та ефективної комерційної діяльності транспортних компаній останнім часом широко застосовуються різні GPS-пристрої: навігатори, трекери, всілякі контролюючі датчики. Для коректної роботи всіх цих приладів необхідний ретельний підбір з урахуванням сумісності електронних пристроїв, а для отримання бажаних результатів – відмінні знання особливостей їх функціональності. Інженерний інтелект співробітників транспортних компаній високий, але все ж специфічний – з ухилом в бік глибоких знань про автомашинах, а не про електронні GPS-контролерах, тому вашим логічним рішенням може стати придбання готового комплекту GPS-обладнання для вантажних автомобілів певних марок.

Комплексне рішення для вантажних автомашин

У готовий комплект GPS-пристроїв для вантажівок входять саме ті прилади, які спеціально були розроблені для певної лінії вантажних машин, будь то БелАЗ або Івеко. Звичайний комплект включає в себе ряд пристроїв з контролю доступу та забезпечення безпеки, а також деякі прилади, що стежать за діями персоналу компанії, зокрема – за водіями.


Приблизний список пристроїв, що входять в усі комплекти для вантажівок:


     
  • GPS-трекер фіксує, збирає, записує і передає по певному каналу зв’язку все відомості про маршрут, швидкості автомашини, про всіх зупинках і діях водія. Якщо зв’язок з якоїсь причини відсутній, то всі відомості залишаються в пам’яті пристрою і можуть бути відправлені пізніше або прочитані безпосередньо начальством після поїздки. Щоб мати уявлення про функції і типи даних приладів, можна прочитати невелику статтю в вікіпедії або подивитися кілька відесюжетов на ютуб-каналах ;
  •  

  • Датчик рівня палива , який відзначає і передає на трекер відомості про кількість бензину на всіх етапах маршруту автомашини – і тим самим позбавляє водіїв можливості схитрувати, злити, вкрасти і продати бензин. Ви можете прочитати про дії цього датчика в невеликому огляді ;
  •  

  • Кнопка «SOS» призначена для відправки повідомлення про несанкціонований доступ до систем управління автомобіля. Зазвичай установка цієї кнопки проводиться в комплексі з іншими датчиками – наприклад, контролер відкриття дверей або датчик наближення. При певних умовах – наприклад, при розбитті скла – така кнопка «SOS» може виконати запрограмовані дії: або відправити тривожний сигнал на пульт охорони або власнику машини, або включити звукову (світлову) сигналізацію. Детальніше з дією пристрою можна ознайомитися в цій статті .
Важливо! Обов’язково в готовий комплект входить також програмне забезпечення (ПО) для системи WEB-моніторингу, яка здійснює повний контроль за пересуваннями автомобіля і забезпечує ваш доступ до цих даних через інтернет.

Готовий комплект обладнання – вигідне вкладення

Використання готової системи стеження за вантажними автомашинами приносить власнику автопарку істотне скорочення витрат на паливо – від 20 до 40%, а також зменшення періоду доставки і пробігу автомобілів. Практика показала, що в умовах постійного моніторингу персонал транспортної компанії припиняє використовувати автомашини в особистих цілях, що істотного скорочує витрати власника автопарку.


Ви можете повністю виключити несанкціоноване використання вантажівок вашими співробітниками, тим самим підвищивши продуктивність і трудову дисципліну в компанії. Детальніше з функціональністю і результативністю установки готового комплекту для вантажівок ви можете ознайомитися тут .


Вам необхідно також знати, що зазвичай при покупці готового комплекту для вантажного транспорту монтаж всього обладнання проводиться компанією-продавцем, що виключає несумлінне ставлення до покупців. До того ж, сервіс і абонентське обслуговування теж проводиться продавцями, тому набагато вигідніше мати справу з однією і тією ж інсталяційною компанією.