ДЛЯ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ


Для легкових автомобілів

Автопарк легкових машин зазвичай використовується для перевезень людей (таксі, прокат машин) або в роботі спеціальних служб (міліція). Особливу увагу в готових комплектах GPS-обладнання для легкових машин приділяється проблемі забезпечення безпеки, тому в такі комплекти включені датчики стеження і блокування, складні системи сигналізації, датчики контролю повітря і ін.

Але власники автопарків легковиків добре знають і іншу проблему свого бізнесу, пов’язану з недобросовісним ставленням співробітників до витрати палива і використанню машин в особистих цілях. Саме тому в комплекти також входять датчики, які контролюють рівень бензину і пристрої, які ретельно фіксують усі пересування автомобілів.


Безпека людей і машин

На жаль, викрадення машин і напади на водіїв – не таке вже рідкісне явище в Україні, тому власники великих автопарків легкових машин вживають всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки і людей, і транспортних засобів .

Пристрої, які допомагають запобігти злочинам в автомобільному бізнесі, перераховані в наступному списку:


   
 • Найбільш поширеним пристроєм для захисту водія і машини залишається так звана тривожна кнопка , яку водій може натиснути в такій ситуації. Кнопка SOS – це одна з необхідних GPS-пристроїв автомобіля, з її допомогою водій може подати сигнал про викрадення машини або про напад. Ситуація з різким погіршенням самопочуття за кермом теж може стати приводом для використання цього датчика. Детальніше про тривожній кнопці можна прочитати в цій статті.
 •  

 • GPS-Трекер або «маячок» встановлюється для відстеження автомобіля в постійному режимі через інтернет. Тому зрозуміло, що в разі викрадення автомашини або нападу на водія ситуація відразу ж стає відомою і власнику компанії, і відповідній службі охорони. Більш розгорнуто про роботу автомобільного трекера ви можете почитати в статті про маячок або в вікіпедії . Одним з найпоширеніших трекерів останнім часом став «маячок» на магніті , який легко заховати серед автомобільного устаткування, щоб він передавав координати викраденої автомашини. Ознайомитися з принципом дії такого трекера ви можете за посиланням.
 •  

 • Датчики розтину, відкриття дверей, температурні контролери – всі ці пристрої націлені на забезпечення безпеки автомобіля і коректної роботи двигуна і систем машини. Датчик розтину відправить сигнал про неприпустиме втручання в будь-яке обладнання авто, а температурні контролери відреагують на ненормальне перевищення теплових параметрів всередині системи двигуна. Датчик відкриття дверей попередить вас про порушення доступу без зняття з сигналізації або в інших запрограмованих випадках. Детально про кожен з таких пристроїв можна прочитати в статтях на нашому сайті , наприклад – в цій розповідається про датчиках розтину.

Контроль за діями персоналу

Зловживання водіїв, які працюють на машинах державного або приватного автопарку, призводять до вельми відчутних фінансових втрат – це і вартість вкраденого палива, і ціна за амортизацію автомобілів у випадках нецільового використання.


Щоб запобігти таким втратам, досить встановити на всі машини автопарку датчики, які контролюють рівень палива, пересування автомобілів, несанкціоноване розкриття бака або іншого обладнання.


У готовий комплект пристроїв моніторингу легкового транспорту входять наступні прилади:


   
 • Датчик рівня палива фіксує кількість бензину на всіх етапах маршруту автомобіля, ви зможете бачити зміни кількості бензину в режимі он-лайн і легко отримати докази зливу палива, якщо такий факт буде мати місце.
 •  

 • Якщо ви встановите на автомашинах додатково ще і датчики відкриття бака , то до артіна стане ще більш повною. Про роботу таких датчиків ви можете прочитати докладніше в наступній статті.
 •  

 • Уже добре знайомий вам GPS-трекер зафіксує, запише і передасть найповнішу інформацію про пересування автомобіля, тому ви відразу побачите відхилення від маршруту того чи іншого водія вашого автопарку.
 •  

 • Корисним може виявитися установка датчиків розтину на спеціальну апаратуру автомашини. Не секрет, що недобросовісні водії намагаються нейтралізувати датчики стеження за рівнем палива або той же універсальний GPS-трекер, щоб заховати свої злочинні дії. Простий і недорогий датчик розтину просигналізує вам про таку спробу – і це може стати певним доказом неприйнятної поведінки вашого співробітника.


Також зазвичай до складу готового комплекту входять послуги з встановлення та підключення всього обладнання, а деякі компанії пропонують і технічну підтримку.


Як показує практика, установка системи, що стежить на автомобілі різко скорочує кількість зловживань в автопарку з боку співробітників і підвищує доходи підприємства. Протягом кількох місяців після оснащення автомашин комплектами моніторингу ви самі відзначите вражаючі результати.