ДЛЯ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ


Фермерські господарства України займають величезний сегмент у виробництві валового продукти країни, тому поліпшення продуктивності праці стає пріоритетною метою для власників агрохолдингів і керівників фермерських господарств. Для досягнення цієї мети перш за все необхідно оснащення сільгосптехніки новітніми пристроями. Найвигідніше встановлювати на техніку відразу готові комплекти приладів GPS-моніторингу, розроблені спеціально для сільськогосподарського транспорту.

Що входить в готовий комплект для сільгосптехніки

Зазвичай в готовий комплект обладнання включені наступні пристрої і послуги:

  • GPS-термінал , який встановлюється безпосередньо на трактор з метою спостереження та допомагає оптимізувати витрати на обробку полів; </li >
  • Датчик рівня палива, призначений для контролю за кількістю ПММ в режимі он-лайн, що призводить до істотного скорочення витрат, докладніше можна почитати тут ;
  • Тривожна кнопка, яка служить для відправки сигналу тривоги при виникненні форс-мажорних ситуацій – пожежа, різке погіршення самопочуття та ін . в умовах віддаленості від населеного пункту;
  • Монтаж і підключення всіх пристроїв до системи Web-моніторингу транспорту;
  • Техпідтримка.
Важливо! Різні інсталяційні компанії можуть варіювати склад готових комплектів для сільгосптехніки, орієнтуючись на конкретні побажання своїх клієнтів. Ви можете висловити свої міркування при купівлі обладнання, зазвичай компанії зважають на думку покупця.

Детальніше про агронавігатор

GPS-термінал для сільгосптехніки також називається GPS-курсоуказатель або агронавігатор , останнім часом він став досить затребуваним на сільгоспринку України , тому вам буде цікаво дізнатися про нього трохи докладніше з цієї статті.

Агронавігатор фіксує і виводить на екран в тракторі, а також передає власнику агрохолдингу дані через інтернет про поораних або оброблених хімікатами площах. Таким чином здійснюється контроль за роботою тракториста, в той же час сам працівник має можливість побачити шлюб оранки і відразу ж виправити становище. Точність показань агронавігатора становить від 10см, тому з таким курсоуказателя можна істотно підвищити продуктивність праці.

Особливу важливість робота агронавігатора набуває при обробці полів хімікатами або в період внесення добрив. Ці сільгоспроботи пов’язані з неможливістю точної фіксації оброблених ділянок, тому неминучі або пропуски, або нахлести (неодноразово оброблені смуги). З курсоуказателя і обприскування, і оранка йдуть набагато продуктивніше і швидше, адже вся інформація миттєво відображається на екрані в кабіні трактора, тому тракторист може легко і швидко зорієнтуватися, щоб виправити свої огріхи.

Також застосування агронавігатора під час вечірньої або нічної роботи дозволило різко збільшити продуктивність роботи, а значить – підвищити рентабельність сільгоспбізнесу. Тепер погана видимість не може бути перешкодою для обробки землі в темну пору доби.

Переваги використання готового комплекту обладнання для сільгосптехніки

Сучасні системи GPS-моніторингу успішно застосовуються для підвищення ефективності роботи сільськогосподарської техніки. Після придбання готового комплекту ви зможете зі свого кабінету в он-лайн режимі контролювати весь процес обробки полів, відстежувати дії ваших працівників на предмет зловживань, а також оптимізувати витрати на паливо. Ви будете також бачити всю інформацію про стан сільгосптехніки, а значить – зможете планувати більш точно свої поточні витрати по ремонту, заправці та обслуговування.