ФУНКЦІЇ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ ТРАНСПОРТУ WIALON HOSTING


Система Wialon Hosting – це величезний функціональний набір, який відрізняється своєю гнучкістю і швидкодією. За допомогою даної системи можна використовувати майже будь-GPS / ГЛОНАСС обладнання або різні зовнішні датчики.

Користувачі Wialon Hosting мають безкоштовний доступ до додаткових компонентів і оновлень системи. Ми пропонуємо Вам скористатися демонстраційним режимом для ознайомлення з програмною платформою Wialon Hosting.

Wialon Hosting забезпечує:

Online моніторинг. Це режим в якому показується список об’єктів, до яких у користувача є доступ. Також в цьому режимі надана карта, де відзначений кожен автомобіль. Це дозволяє в режимі реального часу проводити супутникове стеження.

Карти в системі супутникового моніторингу. У системі підтримуються різні типи карт, наприклад, Яндекс Карти, OpenStreetMap, Google Maps і не тільки. У базовий комплект системи Wialon Hosting включений також банк карт WebGIS, де можна робити доповнення своїми власними векторними картами.

Мої місця або POI. Це можливість наносити і відображати на карті будь-яку кількість цікавлять точок користувача POI. Зручна особливість системи Wialon Hosting – визначення радіуса POI, що досить зручно при позначенні великих об’єктів і використання інформації про них в звітах.

геозон. Це повноцінний контроль транспорту з приводу відвідування тих чи інших точок на карті. Створення геозон можливо у вигляді кола, багатокутника або лінії. Також можлива настройка отримання повідомлень про вхід і вихід в геозон за допомогою SMS, електронної пошти або спливаючих вікон.

Повідомлення системи. Отримання повідомлень можливо і в інших ситуаціях. Наприклад, при прівишенія швидкості, просте, зміні показників датчиків, втрати зв’язку, прибуття об’єкта в контрольну точку.

Контроль маршруту. Даний інструмент дозволяє спостерігати за співробітником або автомобілем, де він повинен знаходитися відповідно до розкладу. Система дає можливість визначати початкову, кінцеву та проміжні точки і відповідне їм час.

Зручні і гнучкі звіти. У Wialon звіти створюються на підставі редагованих шаблонів. Це дозволяє створювати гнучкі звіти з потрібними даними. Кожен звіт може містити необхідну кількість графіків і таблиць, що робить їх більш ілюстративної і інформативними. Створення та отримання звіту, можливо, без авторизації в системі, а й за допомогою їх автоматичної відправки на електронну пошту в заданий користувачем час.

Якщо Вас зацікавила наша система моніторингу автотранспорту gps або програмне забезпечення, не зволікайте і звертайтеся прямо зараз!