ГОТОВІ КОМПЛЕКТИ


Якщо ви – власник великого автопарку, то вам, звичайно ж, доводиться щохвилини вирішувати безліч проблем, пов’язаних з нелегким бізнесом перевезень і доставок. Тому для вас напевно дуже важливий контроль за виконанням обов’язків співробітниками – своєчасне прибуття в пункт призначення, норма палива, питання безпеки вантажів і т.п.


Здійснення такого контролю набагато легше і ефективніше проводити з системами моніторингу, які фіксують всі дії водіїв, експедиторів або диспетчерів, забезпечують безпеку, контроль доступу і стежать за роботою датчиків, а також іншої електроніки , задіяної в управлінні автомобілем.

Ці системи моніторингу є готові комплекти з окремих пристроїв, розроблених спеціально для певного виду автомашин, і тому вони виконують певні функції. Готові комплекти пристроїв моніторингу відрізняються один від одного, але все-таки мають в своєму складі загальні прилади – такі, як:


     
  • Датчик рівня палива , який фіксує кількість бензину на всіх етапах маршруту автомашини, тим самим робить неможливим зловживання співробітників – злодійство палива , «переведення в готівку» талонів тощо. Детальніше про такі датчики ви можете прочитати тут ;
  •  

  • GPS-трекер збирає і передає по певному каналу зв’язку все відомості про маршрут, швидкості автомашини, а також про всі зупинках і діях водія. Щоб мати уявлення про функції і типах таких трекерів, можна прочитати невелику статтю про маячок ;
  •  

  • Датчик «Тривожна кнопка» призначений для відправки повідомлення про несанкціонований доступ до систем управління автомобіля. Детальніше з дією кнопки SOS можна ознайомитися в цій статті .
Важливо! У готовий комплект також обов’язково включено необхідне для контролю записуючий обладнання та програмне забезпечення, що дозволяє зберігати і відправляти докладні відомості про стан автомашини і діях водія.

Всі вищезгадані датчики входять практично в будь-який комплект для моніторингу автомобіля, але в залежності від виду машини можуть бути доповнені іншими пристроями.


Комплекти для вантажних автомобілів

Використання готової системи стеження за вантажними автомашинами приносить власнику автопарку істотне скорочення витрат на паливо – до 40%, а також скорочення часу доставки і пробігу автомобілів. Ви можете повністю припинити несанкціоноване використання машин в особистих цілях вашими співробітниками, тим самим підвищивши продуктивність і трудову дисципліну в компанії.


Комплекти для вантажних автомобілів розроблені для самих різних марок машин, таких, як IVECO, MERSEDES, RENAULT, VOLVO, БелАЗ, КРАЗ, Урал та ін. – тому ви легко зможете придбати відразу всю систему стеження для машин вашого автопарку.

Детальніше про системи контролю на вантажних машинах можна прочитати тут.

Комплекти для легкових автомобілів

Автопарк легкових машин, як правило, використовується для перевезень людей (таксі) або в роботі спеціальних служб (міліція). Тому особливу увагу в комплектах для легкових машин приділяється проблемі забезпечення безпеки – в комплекти включені датчики стеження і блокування, складні системи сигналізації, датчики контролю повітря і ін.


Готові комплекти для сільгосптехніки

З огляду на умови роботи сільськогосподарської техніки, розробники готових комплектів внесли в них тільки самі прості і надійні пристрої для моніторингу автотранспорту. Датчики стеження за обробленими ділянками поля відрізняються високою стійкістю до погодних умов і механічних пошкоджень.


Про деякі пристроях для сільгосптехніки можна прочитати в цій статті.

Системи безпеки

Як правило, системи безпеки включають в себе найрізноманітніші датчики і пристрої, покликані запобігти викраденню автомобіля і надання негайної допомоги в разі нападу – це тривожна кнопка, датчик відкриття дверей, блокування, сигналізація та ін. Також в такі системи часто включають комплекс стеження за безпечною роботою систем автомобіля, наприклад – датчики контролю кисню, детонації, температурні контролери та ін.

З роботою одного з пристроїв системи безпеки можна ознайомитися в цій статті

Відеоспостереження на транспорті

Величезну популярність останнім часом набули системи відеоспостереження в автотранспорті, основною частиною яких є всім знайомий відеореєстратор. Дані з цього приладу можуть бути вагомими доказами провини або, навпаки, непричетність до події будь-якого учасника ДТП, тому важливість установки системи відеомоніторингу важко переоцінити.


Готові комплекти для стеження зручні і вигідні насамперед ретельної підбіркою всіх компонентів для певної марки автомобіля, тому можна з упевненістю гарантувати коректну роботу всієї системи.