GPS ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ: МОЖЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ ТА ЗАСТОСУВАННЯ


Будь-яка система супутникового відстеження складається з двох основних блоків. Перший – це бортове GPS обладнання. Другий – програмне забезпечення для відстеження та аналізу даних, що надходять, відображення інформації. У цьому розділі ви можете придбати саме бортове обладнання – у нас можна GPS трекер купити для установки на транспортний засіб з метою відстеження місця розташування автомобіля, витрати палива і інших параметрів.


GPS трекер – компактний пристрій з внутрішньою пам’яттю, вбудованим акумулятором, гніздами для підключення інших пристроїв, а також з гіроскопічним датчиком бічних і курсових прискорень. Стандартний GPS трекер для авто передає інформацію про:


   
 • розташування автомобіля;
 •  

 • швидкості руху;
 •  

 • напрямку;
 •  

 • загальному пробігу і кількості зупинок;
 •  

 • дотриманні маршруту і часу руху;
 •  

 • перетині контрольних зон.


Спеціалізовані моделі пристроїв здатні відстежувати поточний рівень і витрата палива, кількість, час і місце кожного зливу і заправки. Застосовувати обладнання можна не тільки для автотранспорту, а й для всіх рухомих об’єктів: від спецтехніки до поїздів.

Види GPS обладнання

Всі GPS обладнання можна поділити на дві основні групи: персональне і автомобільне. Завдання персонального, як нескладно здогадатися – стеження за живим об’єктом: людиною або твариною. Функціональність таких трекерів дещо обмежена: вони можуть передавати дані про місце розташування, маршрут пересування і швидкості.


GPS трекер для авто – більш вдосконалена система. Деякі автовиробники обладнають такими системами моделі ще в процесі складання. Але все ж переважна більшість АвтоТрекер – вбудовуються. Їх в свою чергу теж можна поділити на кілька груп: це системи для контролю пересування (маршруту і швидкості), витратоміри (датчики палива) і додаткові датчики для відстеження заданих параметрів (наприклад, відкриття дверей в кабіні).


Функціонують GPS трекер за стандартною схемою:


   
 1. Трекер приймає сигнали і передає їх через вбудовану антену.

 2.  
 3. Супутник транслює сигнал на виділене серверне обладнання.

 4.  
 5. Оброблена за допомогою програми інформація надходить на монітор комп’ютера або іншого пристрою.


Всі процеси здійснюються в режимі реального часу.

Переваги GPS обладнання

Ви можете GPS трекер Київ , щоб відстежувати рух всього транспорту в парку вашої компанії і отримувати точні дані про його місцезнаходження з мінімальною похибкою (до 10 м, з зазначенням маршруту на онлайн-карті з часом, інтервалами, зупинками і т.п.). Це дозволить виключити простої без причини і ухилення від маршруту, вчасно реагувати на поломки і ДТП, стежити за дотриманням водіями режиму роботи та відпочинку.


Також спеціалізоване GPS обладнання дозволить вам економити. Доступно відстеження даних з датчиків масла і палива, контроль температури мотора, рівня води і інших показників. Будуть виключені випадки зливу палива, ви вчасно помітите критичний стан автомобіля і уникнете серйозної поломки.


Ще одна корисна функція – контроль вантажу. Якщо ваша компанія займається логістикою, ви зможете відслідковувати вантаж на всіх етапах його пересування. Це повністю зніме ризик втрати цінних предметів. Контроль в режимі реального часу дозволить бути в курсі переміщення, перевалки та інших етапів роботи.


Головна перевага, яку дають GPS трекер – зручний і повний контроль, що дозволяє оптимізувати процеси, виключати вплив «людського фактора », домагатися значної економії для компанії. Сума економії окупить ціну впровадження обладнання за кілька місяців.

Навіщо і кому потрібен автомобільний трекер?


GPS трекер купити можна для приватного і для бізнес-застосування. Ось кілька стандартних ситуацій, в яких обладнання продемонструє свій потенціал:


   
 1. Відстеження для бізнесу. Крім підвищення безпеки, будуть исключєни простої, «ліві» маршрути, сливи палива для продажу та інші дії. Компанія заощадить колосальні гроші і змусить водіїв виконувати прямі обов’язки. Це може бути застосовано для всіх сфер (виробництво, перевезення, агробізнес, комунальне обслуговування і багато іншого).

 2.  
 3. Один автомобіль на сім’ю. Поломка в дорозі, за багато кілометрів до населеного пункту. У водія села батарея мобільного телефону. Тільки за допомогою супутникового відстеження члени сім’ї зможуть зрозуміти, де авто і вчасно прийти на допомогу.

 4.  
 5. Активізація викрадення автомобілів. Ви – власник популярної марки, цінується викрадачами. Навіть найсучасніша охоронна система не дає гарантій. Тільки GPS трекер для авто вчасно передасть інформацію про дії (відкриття дверей, підвищенні температури двигуна) і про точний маршрут руху.


Пропонуємо купити GPS трекер Київ для установки на автомобіль. Працюємо з перевіреними виробниками, готові надати всю інформацію і допомогти з вибором. Запропонуємо вам комплексні рішення для відстеження з урахуванням особливостей вашого бізнесу.