GSM МАЯК ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ: ПРИЗНАЧЕННЯ, ПЕРЕВАГИ, Функціональні можливості


Захист транспортного засобу від угону – актуальне завдання. Особливо вона важлива зараз, коли навіть найнадійніші охоронні системи не можуть протистояти професійним викрадачам. Навіть якщо не брати до уваги проблему безпеки, функція відстеження транспортного засобу буде корисна для багатьох завдань – особливо в бізнес-сфері. GSM маяк – пристрій, який можна встановити на будь-який автомобіль для контролю руху, швидкості і ряду інших параметрів.


Що собою являє обладнання? Якщо розглядати повнофункціональний пристрій, всередині у маячка розташовано два модуля: GSM і GPS. Також є процесор для управління цими модулями.


Завдання GPS – приймати сигнали від супутника з координатами поточної точки і актуальним часом, а після передавати їх процесору. Він після обробки передає дані в GSM модуль, який за допомогою встановленої стандартної SIM-карти передає інформацію на сервер. З нього дані надійдуть на комп’ютер або смартфон відповідальної особи. Шлях може бути коротше – безпосередньо з модуля інформація транслюється власнику: самостійно або за запитом.


Ми пропонуємо купити GSM маяк від перевіреного виробника – надійне і високоефективне обладнання з розширеними властивостями. Ви зможете отримувати інформацію про транспортний засіб цілодобово без перерв.

Де застосовується GSM маяк

Сучасний GSM GPS маяк дозволяє визначати місце розташування об’єкта стеження з максимальною точністю (похибка в середньому становить до 2,5 м) . Спеціальне програмне забезпечення для деяких моделей маячків дозволяє переглядати інформацію через комп’ютер або мобільний пристрій. Багато трекери додатково оснащені функціями прийому дзвінків (для активізації прослуховування), а також автоматичного набору номера власника при нестандартних ситуаціях (спроба викрадення, голоси в салоні і т.п.). З огляду на це, GSM маяк для автомобіля можна застосовувати в таких сферах:


   
 • стеження за маршрутом пересування співробітників компанії (кур’єрів, торгових представників і т.п.);

 •  
 • спостереження за транспортом, що перевозить вантажі компанії;
 •  

 • контроль особистого транспорту – зокрема, захист від викрадення;
 •  

 • контроль цінного вантажу з отриманням координат його місцезнаходження та маршруту переміщення.


Сучасний GSM маяк авто – автономне високоефективне обладнання. Компактність пристрою дозволяє встановити його в недоступному місці. Воно надійно захищене від впливу зовнішніх факторів.

Як вибрати хороший GSM маяк

Якщо ви хочете купити GSM маяк , вас напевно цікавить високоефективне обладнання, вирішальне всі поставлені завдання. Тому при виборі звертайте увагу на наступні характеристики:


   
 • розміри пристрою;
 •  

 • ємність акумулятора (кількість годин роботи в «сплячому» і активному режимах);
 •  

 • форма і спосіб установки пристрою;
 •  

 • функції;
 •  

 • стійкість до зовнішніх чинників (зокрема, до впливу вологи).


До додаткових критеріїв можна віднести тип використовуваної навігації, точність визначення координат, частоту, підтримку всіх або конкретних операторів стільникового зв’язку. Можна підібрати GSM GPS маяк з автономним живленням або підключенням до бортової мережі автомобіля. Якщо ви вибираєте модель саме для поліпшення безпеки авто – подбайте про передбачену можливість інтеграції маячка з систему сигналізації. В такому випадку він спрацює при будь-яких змінах системи (навіть якщо викрадач її відключить).


Дві найважливіших опції для маячків: контролер руху (активізує пристрій, як тільки авто починає рухатися) і функція прослуховування (при появі звуків в салоні передзвонює власникові і дозволяє чути все, що відбувається) .

Типи GSM маяків

В цілому все обладнання можна поділити на дві великі категорії: це GSM маяк для автомобіля і GSM трекер. Вони відрізняються функціоналом. Зокрема, маяк виконує стандартні функції відстеження, вказує місце розташування, швидкість пересування. Потрібну інформацію він відправляє користувачу після SMS-запиту. У термінових ситуаціях він сам зв’язується з власником і передає текстові або голосові повідомлення.

У трекера трохи більше функцій. Він може відправляти відомості в систему онлайн-моніторингу. Тобто, всю інформацію можна отримувати в режимі реального часу через комп’ютерну програму або мобільний додаток. Більш того – ці дані доступні не одному, а кільком людям, у яких є доступ. У той же час трекер дублює функції маячка. Спільне між пристроями те, що вони працюють на основі GPS модуля і вставленої SIM-карти.


Пропонуємо вам купити GSM маяк з сучасним функціоналом, для особистого використання або контролю транспорту компанії. Реалізуємо надійне обладнання, допомагаємо з вибором, пропонуємо рішення «під ключ» з урахуванням ваших потреб.