Безпровідний ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ


Система відеоспостереження є найважливішою частиною забезпечення безпеки людей, житла або бізнес-приміщень, тому встановлення такої системи стало актуальним необхідністю в сучасному світі.


Існує можливість встановити систему відеоспостереження самостійно без проведення складних монтажних та налагоджувальних робіт – це придбання готового комплекту бездротового відеоспостереження.


Характеристика і склад готових комплектів

Готовий комплект для відеоспостереження представляє собою набір з декількох цифрових відеокамер з блоками живлення, укладених в герметичний корпус, а також реєстратор , який буде приймати і обробляти зображення з усіх камер. У комплект зазвичай входить і пакет необхідних кабелів, що з’єднують камери з відеореєстратором.


Бездротовий готовий комплект передає відеосигнал по виділеному радіоканалу, тому перешкоди з боку інших передавачів виключені. Так як прокладка кабелю в цьому випадку не потрібна, то і роботи по монтажу обладнання досить спрощені – треба всього лише з’єднати камери з відеореєстратором і закріпити їх у місці, зручному для спостереження. Поворотний тип камер і наявність кронштейна дозволяє розгорнути пристрій в потрібну сторону для отримання чіткого і повного зображення.


Зазвичай такі конструкції використовуються для контролю за персоналом або за дітьми з гувернантками, а також за житлом або офісом під час відсутності господарів. Набір може містити одну або кілька вуличних відеокамер, щоб зробити спостереження за будинком абсолютно об’єктивним.Важливо! Цифровий стандарт передачі сигналу в цій системі обладнання дозволяє переглянути відеофайли в будь-якій точці світу, досить лише підключити певну послугу. Це означає, що під час відпустки на екзотичних островах ви легко зможете спостерігати за збереженням вашого житла або автомобіля, бачити спілкування няні з вашою дитиною або престарілим родичем, контролювати відвідування вашого офісу.


У готовий комплект бездротового відеоспостереження зазвичай входить:


   
 • Набір з 2-8 відеокамер з цифровим стандартом передачі сигналу: докладніше про такий тип камер можна прочитати тут ;
 •  

 • DVR-відеореєстратор, який приймає і обробляє зображення з камер;
 •  

 • Блоки живлення, спеціальні кріплення і кабелю для відеокамер.


Переваги готових комплектів спостереження

На користь покупки гарнітура для відеоспостереження можна навести кілька суттєвих аргументів:


   
 1. Головна цінність придбання комплекту полягає в тому, що вся система вже ретельно підібрана і прорахована для безперебійної і точної функціональності. Вам залишається тільки купити готовий пакет пристроїв, встановити його, розмістивши камери спостереження з блоками живлення в потрібних місцях, і налаштувати передачу даних.

 2.  
 3. Цифровий стандарт передачі відеосигналу гарантує якісну трансляцію зображення в режимі он-лайн, без затримок, будь-яких перешкод або втрат.

 4.  
 5. Простота монтажу і бездротова технологія роботи дозволять легко перенести комплект спостереження при необхідності в будь-яке інше місце. Цей аспект особливо актуальний у разі оренди приміщення.

 6.  
 7. Використання акумуляторів або батарейок в блоках харчування відеокамер уможливлюють використання таких пакетів обладнання для спостереження на об’єктах, які не підключені до електромережі – на будівництвах, під час військових навчань і т.д. < / li>
   
 8. Отримані відеофайли при необхідності можна записати на флешку через спеціально передбачений роз’єм, а відео- та аудіо виходи використовуються для підключення до будь-якого монітора або до телевізора.


Будь-яка сучасна охоронна конструкція немислима без використання високоякісного відеообладнання, саме тому готові комплекти для відеоспостереження є чудовим виходом для тих, хто хоче швидко встановити функціональну і дієву систему контролю. Короткий огляд одного з таких наборів обладнання можна подивитися тут.