на магніті


Щоб поїздка в автомобілі була не тільки цікавою, але і комфортною, необхідно створити умови для безпечного і зручного проведення часу. Це означає, що краще заздалегідь подбати про нормальну роботу холодильника або компактного телевізора, продумати, куди ви покладете книги або мобільний телефон. Для закріплення деяких пристроїв всередині автомобіля інженери винайшли особливі утримувачі, де використовуються потужні магніти.


Тримач для телефону на магніті

Поїздка в машині по дорогах України майже завжди пов’язана з тряскою, яку не заглушають навіть найкращі амортизатори. Тому для будь-якого водія або пасажира завжди залишається актуальним питання: як розмістити в автомобілі гаджети, звичні для сучасної людини – телефон, планшет, смартфон?


Одним з найпопулярніших аксесуарів, що купуються для комфортної експлуатації телефону, став автомобільний тримач на магніті. Зазвичай в комплект входить саме кріплення, яке фіксується на приладовій панелі за допомогою сильної клейової основи, а також металева пластина – її можна заховати під чохол мобільного або приклеїти прямо на нього. Як тільки ви піднесете телефон до держателю, то самі відчуєте, наскільки надійно ваш гаджет буде закріплений в цьому пристрої.


Установку і експлуатацію такого власника ви можете подивитися більш детально на цьому відео. < / a>

Переваги використання власника абсолютно очевидні:


   
 • ви можете закріпити в зручному місці гаджет, який знадобиться в дорозі – телефон або планшет для звірки з GPS-картами. Тримачі випускаються саме такого розміру, який необхідний для сучасних мобільних пристроїв;
 •  

 • використання телефону під час руху строго регламентується ПДР, неприпустимо відволікатися від керування автомобілем, щоб поговорити по мобільному. Але ви можете налаштувати заздалегідь телефон на гучний зв’язок і спокійно поговорити, тримаючи кермо обома руками, якщо мобільний закріплений в тримачі;
 •  

 • гаджет, який надійно зафіксований в кріпленні, не впаде при різкому повороті або гальмуванні, а значить – не розіб’ється і не зламається.


Зручність і безпеку під час поїздки є пріоритетними цілями для будь-якого автовласника, тому необхідно подумати, як забезпечити ці умови навіть в дрібницях.


GPS-трекер на магніті

Ще одним важливим пристроєм для забезпечення безпеки став GPS-трекер, який можна розмістити прямо в приладовій панелі, а можна заховати від чужих очей в бардачок або під бампер машини. Така обережність потрібна на випадок спроби викрадення, адже трекер зазвичай налаштований таким чином, що передає на заданий телефон смс-повідомлення про своє місцезнаходження. Це означає, що ви відразу ж побачите напрямок, в якому ховаються викрадачі і навіть швидкість їх руху на викраденому авто.


Переваги розміщення трекера в затишному місці за допомогою сильних магнітів насамперед полягають у тому, що:


   
 • пристрій не кидається в очі, і зловмисники можуть навіть не здогадатися, що десь в авто є такий «маячок» – для його пошуку їм довелося б витратити надто багато часу; < / li>
   
 • GPS-трекер здатний пропрацювати в автономному режимі без підзарядки близько місяця, так як зазвичай такі трекери оснащені потужними акумуляторами;
 •  

 • під час руху машини трекер надійно зафіксований сильними магнітами, які утримають його при різкому гальмуванні або повороті.
Важливо! Ви можете налаштувати трекер таким чином, щоб він включався самостійно при початку руху автомобіля і вимикався, коли авто зупиняється надовго. Це істотно заощадить резерв акумулятора.


Пристрої, які надійно закріплюються всередині автомобіля на магніті, виконують важливі функції – забезпечують безпеку і зручності водія і пасажирів, контролюють сам процес руху авто, його швидкість і зупинки.