ВИРІШИВ ВСТАНОВИТИ НА MERCEDES АВТОМОБІЛЬНИЙ GPS ТРЕКЕР


Купив чоловік мерседес класу ML (можливо, старий) і вирішив встановити на цей автомобіль додатково до тих сигналізацій, що там вже були автомобільний GPS трекер.

Так-так, звичайний GPS трекер!

Правда, з додатковим реле відключення подачі палива в двигун.

Тепер, вже рік, як клієнт спостерігає за переміщенням свого авто, коли на ньому їздить його дружина або батько, поки сам він перебуває в тривалому закордонному і, в разі надзвичайної події, наприклад, крадіжки, може допомогти своїй дружині і іншим близьким в пошуку автомобіля . Думаю, для нього установка трекера не була зайвою, навіть, якщо врахувати, що на автомобілі є штатна протиугінна система.

Адже, навіть, якщо вірити загальній переконаності, що для злодія немає замкнених дверей, ніхто з нас не перестає ставити дверні замки і закривати квартири або автомобілі на ключ. Нехай від професійного злодія або «замовлення» ваше авто і не врятуєш, а й нічого не робити в плані протиугінних заходів або способів пошуку пропажі, було б нерозумно, чи не так?

Ну, а допустимо, ви так везучий, що ваше авто ніколи не вкрадуть, все-одно в житті виникає ситуація, коли, запрацювавшись або, коли «затуркали голову» не можеш згадати, де залишив машину. І тут, в пошуку, звичайно-ж допоможе звичайний GPS трекер. По-крайней мере будете спокійні, що автомобіль на тому місці, де ви його залишили.

Але ж скільки ще корисних можливостей є у звичайного автомобільного GPS трекера, наприклад:


   
 • повідомлення вас про те, що автомобіль піддається фізичному впливу – хтось смикає за двері або інший автомобіль зачепив бампером. Або вашу машину відвозить евакуатор. Ви, дізнаєтеся про це протягом декількох секунд;
 •  

 • можна визначати на карті територію, за яку автомобіль не повинен виїжджати і отримувати про це повідомлення. І навпаки, можна дізнатися, коли автомобіль в’їхав на парковку або іншу територію, яку ви відгородите «гео-огорожею»;
 •  

 • трекер повідомить вас, коли хтось без вашого відома заведе (включить запалювання) двигун;
 •  

 • ви можете дистанційно вимкнути двигун, відправивши трекеру команду на припинення подачі палива в двигун;
 •  

 • в деяких моделях трекерів у вас з’являється можливість прослухати салон власного автомобіля, якщо є підозри, наприклад, поки ваш автомобіль на ремонті на СТО, можна дізнатися, працюють з машиною або просто тягнуть час.


Сценаріїв використання непрофесійних автомобільних трекерів можна придумати багато. Ми стикалися з різними випадками як у приватного користувача трекерів, включаючи маяки і їх установку, так і знаємо, як краще використовувати професійні прилади, які покликані скоротити невиробничі витрати на транспорті у комерційних клієнтів.

І так, наш герой теж «втрачав» свій Мерседес! Звичайно-ж не тому, що такий дурний, а дійсно дуже зайнята людина.