Супутникової системи стеження ЗА автотранспортом


Компанія «МОНІТОРЛЕНД» пропонує комплексні послуги, які дозволять вам в стислі терміни якісно оптимізувати свою господарську діяльність. Для тих підприємств, функціонування яких пов’язано з організацією та виконанням транспортних робіт, ми пропонуємо можливість налагодити господарський процес з використанням тих відомостей, які надасть наша система стеження за автотранспортом .

НЕОБХІДНА ОБЛАДНАННЯ

Для організації збору, обробки та обліку даних, ми пропонуємо сучасні системи моніторингу автотранспорту GPS, які представляють собою багаторівневу і чітко злагоджену структуру з наступних елементів:

 • АвтоТрекер і персональні трекери;
 • датчики і контролери;
 • програмне забезпечення.

Трекери, які входять до складу нашої системи забезпечує стеження за автомобілями, мають оптимальні технічні характеристики для підключення потрібної кількості датчиків контролю основних логістичних показників. Також наші трекери компактні, обладнані системою захисту від вандалізму і мають весь необхідний функціонал.

Інформаційні датчики, встановлені для надання послуги моніторингу через супутникові системи спостереження за авто, забезпечать повний і достовірний обсяг даних за такими параметрами:

 • витрата палива;
 • навантаження на осі транспортного засобу;
 • інформація про переміщення автомобіля.

Зібраних відомостей достатньо для того, щоб з максимальною точністю визначити не тільки витрата пального, а й детальні обставини використання автотранспорту підприємства на всьому шляху маршруту.

СУЧАСНЕ ПО

Програмне забезпечення, яке використовується нами для збору, обробки та генерації даних, – це Wialon Hosting. Цей інформаційний продукт є найкращим ПО для виконання робіт з моніторингу транспорту.

Супутникові системи GPS, стеження за автомобілем які здійснюють за допомогою представленого програмного забезпечення, мають зручний і захищений від несанкціонованого доступу інтерфейс.

Ми пропонуємо комплексне вирішення таких наболілих господарських проблем, як:

 • невраховані поїздки;
 • неузгодженість роботи різних служб підприємства;
 • підвищення трудової дисципліни.

GPS стеження за транспортом – це не тільки багаторівневий комплекс з ефективного обладнання, а й злагоджена команда професіоналів, якій можна довіряти.

ВИГОДИ ВІД СПІВПРАЦІ

Ми – молода компанія, що розвивається. Але вже сьогодні з нами хочуть працювати великі фірми і корпорації. Наших клієнтів залучають принципи, на яких ми будуємо свої бізнес:

 • Чесність і прозорість. Всі операції є легальними і виконуються в рамках закону.
 • Сумлінність і пунктуальність. Умови контракту з клієнтом для нас непорушні.
 • Постійні роботи по впровадженню нових технологій.

ЗВІТИ

В результаті впровадження супутникові системи спостереження за авто дають компанії отримувати можливість складати звіти за будь-який період, що цікавить. Приклади звітів:

 GPS моніторинг транспорту GPS моніторинг Супутникові системи спостереження за авто Статистика Система стеження за автотранспортом Звіт по паливу Система моніторингу автотранспорту GPS Заправки Список