КНОПКА ТРИВОГИ


На жаль, в сучасному світі досить часто виникають ситуації, коли автомобіль або його власник стають жертвами злочинців – викрадачів. Щоб мінімізувати ризик потрапляння в таку халепу, вам слід подумати про придбання корисної і зручною «тривожної кнопки».


Тривожна кнопка: класифікація, принцип дії

Кнопка SOS є одним з найпотрібніших комплектуючих GPS-пристроїв автомобіля, так як з її допомогою автовласник може подати сигнал про викрадення машини або про напад.


Тривожні кнопки діляться на:


   
 • п роводние – встановлюються безпосередньо в салоні авто в непомітному, але легкодоступному місці, приєднуються до GPS-терміналу, який також встановлений всередині машини. Використання таких кнопок має сенс при нападі безпосередньо в самій машині;
 •  

 • б еспроводние – випускаються у вигляді брелка, з’єднані з терміналом GPS-зв’язком, можуть подати на нього сигнал на відстані до 1 км. Детальніше про роботу бездротової тривожної кнопки можна прочитати в цій статті .


При монтажі системи тривожної кнопки GPS-термінал налаштовується певним чином: завантажується необхідне програмне забезпечення, вводяться номери телефонів, а сам термінал оснащується сім-картою найпоширенішого стільникового оператора в даному регіоні. < / p>Важливо! Якщо все ж сталася позаштатна і неприємна ситуація, на вас напали прямо в дорозі, ви відчули себе погано за кермом на пустельній трасі або виявили пропажу свого автомобіля, то відразу ж натисніть кнопку SOS.


Після цього зазвичай стається таке:


   
 1. GPS-термінал відправляє смс-повідомлення (або автоматичний дзвінок) з координатами автомашини на певні номери телефонів, в тому числі – в службу охорони.

 2.  
 3. найближчий до місця події патруль негайно починає переслідування автомашини.

 4.  
 5. якщо в вашому автомобілі встановлено і інше GPS-обладнання, наприклад, що блокує, то ви можете дистанційно відключити двигун. Блокування включиться відразу ж, як тільки швидкість машини знизиться до 5-10км / ч, і викрадачі вже не зможуть її завести. Зазвичай в таких випадках злочинці кидають заглухлий автомобіль, щоб сховатися самим.

 6.  
 7. якщо ж блокаторів в системі автомобіля немає, то за координатами машини, які вже відстежуються за допомогою GPS-терміналу, служба охорони або поліція зможуть легко виявити і перехопити викрадений автомобіль.


Тривожна кнопка рятує життя

В дорозі з водієм відбуваються найрізноманітніші пригоди, і не всі з них веселі або забавні. Може виникнути зовсім несподівана ситуація, коли водієві потрібна термінова допомога, але немає можливості зв’язатися з відповідними службами по мобільному телефону – наприклад, при різкому погіршенні самопочуття або раптовий напад злочинців.


Саме для таких випадків і передбачена тривожна кнопка, яка посилає сигнал в службу охорони або в поліцію, де миттєво визначать місце розташування автомашини і зможуть вислати на допомогу черговий наряд. Якщо у вашій машині встановлено мікрофон, то після натискання тривожної кнопки він автоматично включиться по команді GPS-терміналу, і тоді все, що відбувається в кабіні стане чутно людям з охоронної фірми. Вони зможуть відразу ж викликати вам швидку допомогу, або самим прибігти на допомогу.


А це означає, що тривожна кнопка зможе дійсно врятувати ваше життя.