ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НА ТРАНСПОРТІ


Забезпечення безпеки транспортних перевезень не може бути повноцінним без установки систем відеоспостереження, адже сигнали всіляких датчиків не завжди відображають повну і правдиву картину будь-яких ситуацій. Розробники систем безпеки подбали про те, щоб власники будь-якого автотранспорту могли відслідковувати дії свого персоналу і пасажирів через відеокамери, тому в більшості сучасних міжміських автобусів вже встановлені системи відеоспостереження.


Комплект відеоспостереження

Комплектація системи відеоспостереження відбувається зазвичай з урахуванням типу транспортного засобу і, отже, з урахуванням завдань цієї системи.


Наприклад, на вантажний транспорт встановлюються не тільки відеокамери певного типу в кабіну водія, але і в кузов машини, щоб мати можливість контролювати стан вантажу і доступ до нього сторонніх людей. Для легкового транспорту передбачені інші параметри спостереження за салоном, тому навіть тип відеокамер зазвичай відрізняється від тих, що пропонують встановлювати в вантажівки.


Сучасний комплект відеоспостереження виконує наступні функції:


   
 1. Спостереження за рухом по всій зоні контролю;
 2.  

 3. запис подій, яка ведеться постійно або при виявленні будь-якого руху з подальшим створенням відеоархіву;
 4.  

 5. реагування на спробу несанкціонованого перенаправлення об’єктива або його закриття;
 6.  

 7. здійснення віддаленого перегляду записів з камер за допомогою комп’ютера або телефону.


Функціональність комплекту відеоспостереження може бути розширена за рахунок додавання завдань, наприклад, для автопарку легкових автомобілів є сенс в установці додаткових датчиків руху для підрахунку автомашин і т.д.Важливо! Готовий комплект для відеоспостереження складається зазвичай з певної кількості камер і відеореєстратора, який здійснює контроль за територією і веде запис усіх непередбачених дій персоналу або сторонніх осіб. Також в комплект входять необхідні перехідники, кабелі підключення, карта пам’яті і монітор, всі ці пристрої ретельно підібрані з урахуванням найкращого взаємодії.


Готовий комплект відеоспостереження: який вибрати

Величезна кількість різновидів автомобільних пристроїв безпеки і відеоспостереження значно розширює можливості вибору, але при цьому може поставити в глухий кут – який з комплектів вибрати?


   
 • Аналогові або цифровий? Щоб відповісти на це питання, вам потрібно спочатку визначитися, наскільки важливі для вашої системи відеоспостереження високий дозвіл і можлива затримка кадру. Справа в тому, що аналогові відеокамери цілком непогано працюють з сучасними гібридними реєстраторами, (аналог + цифра), але показати високу чітке дозвіл такі камери вже не можуть. Тому їх можна встановлювати там, де не так важливо дозвіл зображення. Цифрові ж камери, навпаки, демонструють відео високої якості, але при цьому через віддалений перегляд відбувається затримка кадру. Це вкрай незручно, якщо камери встановлювалися для протидії розкраданню, наприклад.

 •  
 • Гарантований провідний або бездротової? В умовах неповного або нестабільного покриття інтернет-зв’язком для поїздок по країні краще вибрати дротового комплект, де підключення відеокамер до реєстратора відбувається через дроти, а не через мережу Wi-Fi. При бездротовому підключенні досить часто трапляється затримка кадру, що може серйозно перешкодити в самому процесі відеоспостереження.

 •  
 • Яким має бути кількість відеокамер? Відповідь на це питання залежить від площі, яку ці камери повинні будуть тримати під контролем. Фахівці з безпеки і системам спостереження проконсультують вас, як правильно розміщувати камери, щоб вони могли моніторити всю зону контролю.


Системи відеоспостереження необхідні в кожному автопарку і в кожному автомобілі, щоб здійснювати контроль за особливими вантажами, за персоналом і пасажирами. Готові комплекти допоможуть швидко і якісно оснастити ваш автопарк або автомобіль саме тими пристроями, які відмінно будуть працювати в загальній системі відеоспостереження.