Вбудовувані GPS ОБ’ЄКТИ


Навряд чи знайдеться зараз людина, яка не має хоча б загального уявлення про GPS – системи супутникового визначення ваших координат. Ви користуєтеся мобільними телефонами, де встановлена ​​така система, літаєте на літаках з досить складними приладами, що працюють за тим же принципом, їздите в автомобілях, де приємний голос підказує дорогу і виводить інформацію на екран.

Пристрої GPS різноманітні за своєю функціональністю і способах застосування, але у них загальний принцип роботи – через супутник зібрані дані відправляються на певний комп’ютер, щоб там через спеціальне програмне забезпечення повідомити вас про місцезнаходження тієї машини, яку ви заздалегідь забезпечили таким хитрим приладом, як вбудований GPS навігатор.

Що це таке і навіщо він потрібен

Вбудовувані GPS об’єкти виконують функції, загальні для цього типу пристроїв – вони дозволяють відстежувати місцезнаходження автомобіля через супутникові системи, передаючи всі дані через віртуальне хмара на ваш комп’ютер.

Важливо! Відмінна риса таких пристроїв від автономних GPS полягає в тому, що вбудовуються вже адаптовані під певну марку, систему автомашини, інтегровані в управління електронної складової.

Вам не потрібно шукати фахівців, щоб підключити навігатор, налаштувати його і придумувати, куди його розмістити – він вже вбудований в панель, цілком гармонійно там виглядає і відмінно функціонує. Такий GPS-трекер прекрасно управляється за допомогою пульта, який входить в комплектацію, або безпосередньо через сенсорний екран вашого авто.

Навіщо потрібні автомобільні вбудовуються GPS навігатори:

  • вбудовуються навігатори точно виконують пошук і прокладають маршрути по заданих адресах, показуючи їх на рухомий електронній карті;
  • голосові підказки допоможуть не пропустити потрібну дорогу або поворот, попередять про необхідність зупинки;
  • перевага вбудованого навігатора полягає ще і в тому, що він відразу встановлюється із завантаженою картою Європи, а карту України можна додати на додаткову картку пам’яті;
  • Важливо! Автомобільний GPS-трекер здатний не тільки простежити весь маршрут автотранспортного засобу, він також контролює інші численні параметри – час стоянки машини, витрата палива, несподівані зупинки і непередбачені ситуації, пов’язані з системою авто.

Тому такі пристрої користуються заслуженою популярністю у власників будь-яких автопарків, які розуміють важливість постійного GPS-моніторингу автотранспорту.

Більш докладно про автомобільні трекерах ви можете почитати тут .

Кому потрібні GPS-трекери

Автомобільний GPS-трекер допоможе в оптимізації роботи самих різних служб, таких як:

  • служби перевезення пасажирів – таксі, автобуси тощо. Саме відстеження певних труднощів під час роботи громадського транспорту дозволяє планувати кількість машин, інтервал їх руху;
  • торгові, транспортні і страхові компанії моніторять маршрути своїх автомобілів, щоб уникнути непродуктивних втрат часу, палива і безумовно – на предмет виникнення потенційно небезпечної ситуації;
  • інкасаторські, рятувальні, поштові компанії здійснюють контроль за пересуванням спеціалізованих автомобілів з міркувань безпеки своїх співробітників і цінних вантажів;
  • для запобігання викраденню особистого автомобіля – будь-який власник може використовувати систему стеження за допомогою вбудованих GPS-трекерів. Використання такого пристрою допоможе миттєво визначити координати вкраденого авто і дуже швидко знайти його.

Як бачите, система GPS-моніторингу автомобілів приносить відчутну вигоду і великим транспортним компаніям, і звичайному автолюбителю. Тому доцільність придбання автомобілів з таким сучасним обладнанням, як вбудовані GPS-об’єкти, не викликає сумніву – воно необхідно перш за все для безпеки і нормального функціонування вашого бізнесу.

Тут ви можете не тільки поповнити свої знання про систему GPS- моніторингу, а й вибрати відповідне обладнання для вашого автомобіля або цілого автопарка.